Djelatnici

Petković Orhideja, dipl.soc.

ravnateljica

 

 

 

 

Butković Dario, mr.sc.

voditelj smjene

 

 

 

STRUČNI SURADNICI

Bošnjak  Dragica, dipl. knjižničar stručna suradnica - knjižničarka

Gotesman Žuža, prof.

stručna suradnica - pedagoginja

Lazić Jasna, dipl. psiholog – prof.

stručna suradnica - psihologinja

 

 

 

ADMINISTRATIVNO - TEHNIČKO OSOBLJE

Delić Suzana, dipl. politiolog

tajnica

Franković Vesna, ekonomist

voditeljica računovodstva

Piljan Dušanka, ekonomist

administratorica

Šćepanović Rozana, ekonomist

administratorica

 

 

 

 

 

POMOĆNO OSOBLJE

Štoković Sergio, stolar domar

Babić Franko

domar
Benčić Anđela spremačica
Franković Florijano domar
Zec Dragica spremačica
Stojanović Biserka spremačica

Sekić Janja

spremačica
Ankica Miličević spremačica
Puškarić Mira spremačica
Koljić Šefika spremačica

 

 

Andačić Katja, prof. talijanski jezik
Berljavac Kazimir, dipl. teolog vjeronauk
Bilić Jurković Ester, dipl. ing. biologija s higijenom i ekologijom, poznavanje robe i prehrana
Bojanić Marina, prof. njemački jezik
Bosak Marina, dipl. inženjer prehrana i poznavanje robe
Božac Bulešić Danijela, prof. hrvatski jezik, povijest
Brajković Vedrana, prof. engleski jezik
Butković Luciana, prof. matematika
Buždon Lana, dipl. oec. ekonomska skupina predmeta
Ciceran Igor, majstor kuhar kuharstvo, praktična nastava
Černjul Igor, mr.sc. ugostiteljsko posluživanje,  ekonomska skupina predmeta
Delalle Snježana, prof. tjelesna i zdravstvena kultura
Di Giusto Dinko, dipl. pravnik gospodarsko pravo
Draguzet Svetlana, prof. matematika
Dubroja Nedeljka, prof. hrvatski jezik
Dumbović Ivana, prof. hrvatski jezik,  talijanski jezik
Franjul Anica, prof. povijest umjetnosti i kulturno-povijesna baština, povijest hrvatske kulturne baštine
Glavičić Astrid, dipl.oec. ekonomska skupina predmeta
Ivanković Siniša, prof. tjelesna i zdravstvena kultura
Ivković Jasna, prof. engleski jezik
Jerman-Mišan Barbara, prof. povijest
Jelić Ivana, dipl.oec. ekonomska skupina predmeta
Jokanović Slobodanka, dipl. oec. ekonomska skupina predmeta
Jurcan Jasmina, prof. psihologija, bonton
Jukan Esad islamski vjeronauk
Jurčić-Matošević Lara, prof. hrvatski jezik, talijanski jezik
Kačan Vozila  Elvira, prof. (zamjena Alenka Patrun)
engleski jezik
Kaić Nadan, dipl. teolog vjeronauk
Kalamujić Fatima, dipl. oec.
ekonomska skupina predmeta
Kiss Irena, dr.sc. ekonomska skupina predmeta
Komazin Grgo, ekonomist kuharstvo, praktična nastava
Kolić Marina, prof. računalstvo, informatika
Kupus Snježana, prof. hrvatski jezik
Laki Igor, dipl.oec. ekonomska skupina predmeta
Lišćuk Milka, dipl. filozof
etika, daktilografija
Marković Željka, prof. etika
Matijević Gabrijela, prof. hrvatski jezik
Mikulić Ana, dipl. ing. (zamjena Kristina Božac)
tehnologija zanimanja, higijena, poznavanje robe
Mirković Helena, dipl. oec. ekonomska skupina predmeta
Nakić-Pavlić Sandra, prof. hrvatski jezik
Oračević Jasminka, prof. matematika
Pavletić Vesna, prof. njemački jezik
Pekica Marin, prof. povijest
Perić Robert, majstor kuhar slastičarstvo, kuharstvo, praktična nastava
Pikot Renata, prof. informatika/računalstvo
Poldrugo Ivana, prof. hrvatski jezik
Popović Jelena, prof. tjelesna i zdravstvena kultura
Radetić Vesna, dipl. oec. ekonomska skupina predmeta i praktična nastava
Racan Ingrid, majstor konobar ugostiteljsko posluživanje
Rajko Dario, dipl.oec.
ekonomska skupina predmeta
Rumora Morena, prof. hrvatski jezik
Siljan Sandi, kuhar
kuharstvo, praktična nastava
Sladonja Aleksandar, dipl. oec. ekonomska skupina predmeta
Sladonja Sloser Mirjana, prof. povijest
Sošić Matej, prof.
gospodarska matematika, matematika
Stanišić Slobodanka, prof. geografija
Tićak Fay, prof engleski jezik
Šebešćen Marina, prof. francuski jezik
Topalović-Vidas Jovanka, prof. engleski jezik
Velkavrh Irena, prof. talijanski jezik
Zović Robert, kuhar
kuharstvo, praktična nastava